Späť do obchodu

Registrácia

Ako nakupovať

Ako nakupovať

  1. Oboznámte sa s platnými Obchodnými podmienkami predávajúceho. 
  2. Vyberte si tovar. Tovar si môžete vybrať priamo z ponuky na našich web-stránkach – tovar je zatriedený do príslušných kategórií. V prípade akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať, telefonicky +421 903 149 414, na facebookovej stránke: https://www.facebook.com/BPholsters alebo e-mailovej adrese: bpholsters@bpholsters.com.
  3. Spresnite počty jednotlivých tovarových položiek.
  4. Vyplňte požadované polia. Ak sú adresa pre dodanie a fakturačné údaje odlišné od už zadaných údajov, vyplňte aj tieto.
  5. Zvoľte spôsob dodania.
  6. Zvoľte spôsob platby.
  7. Potvrďte objednávku.
  8. Do niekoľkých minút od odoslania objednávky obdržíte informačný e-mail s potvrdením zaevidovania Vašej objednávky. Potvrdená objednávka je záväzná!
  9. Keďže vyrábame puzdra v najvyššej kvalite a na objednávku, nechceme proces urýchliť na úkor kvality. Preto nám prosím prepáčte občasné zdržanie a predĺžené čakacie lehoty. Snažíme sa však všetky puzdrá doručiť našim zákazníkom do 10 dní.
  10. Objednávku môžete stornovať do 24 hodín od potvrdenia objednávky bez udania dôvodu, a to e-mailom alebo telefonicky u predávajúceho.

 

 

Späť do obchodu

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie